Kurumsal

                                                                                        

 KURUMSAL TEMİZLİK PROFESYONEL BİR HİZMETTİR.

Nisa Sosyal Hizmetler;  Kurumsal Temizlik Hizmetleri olarak 2007 yılından beri sizlere profesyonel temizlik hizmetleri konusunda temizlik şirketlerinden beklediğinizin ötesinde kaliteli bir hizmet sunuyoruz. ISO 9001-200 (Kalite Yönetim Sistemi) TSE EN ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemleri), TSE 18001-2001 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri), TSE (hizmet Yeri Yeterlilik) belgelerine sahip ve bu standartları temek prensip olarak benimseyerek hizmet vermekteyiz.

Temizlik konusunda profesyonel bir desteği içine alan bir süreci ifade eden kurumsal temizlik profesyonellik yanında titiz bir çalışmayı da ifade etmektedir.  Kurumsal Temizlik,  Şirketler, Ofisler, Ticaret Merkezleri, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler, Belediyeler, Kamu kurumları gibi yüksek kapasiteli alanların tüm temizlik gereksinimlerinin tek elden karşılanmasıdır.

Kurumsal temizliğin genel hizmet alanları Bina iç/dış Temizliği, Cephe Temizliği, Stand Temizliği, Fuar Temizliği, Genel Ofis Temizliği, Dış Cephe ve Cam Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri, Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama, Endüstriyel Üretim Alan Temizliği ve Site Temizliğidir. Bu bağlamda bu hizmetleri Şirketler, Ofisler, Belediye Birim ve Yan Kuruluşları, Üniversite ve Kampüsler, Hastaneler,  Okullar, Oteller, Siteler, Fabrikalar, Alışveriş Merkezleri, Turistlik Tesisler, Plazalar, İş Merkezleri, Eğlence Merkezleri, Spor Salonları ve diğer kurum ve kuruluşlara veriyoruz.

Periyodik Temizlik Hizmetlerimizle kurum ve kuruluşlarınızın her zaman temiz ve özenli kalmasını sağlıyoruz. %100 Müşteri memnuniyeti esasına göre çalışan Nisa Sosyal Hizmetler; son teknoloji cihazlar ve insan sağlığına zarar vermeyen kaliteli ürünler ile çevre sağlığına duyarlı hizmet vermektedir. Sizler de ciddi ve işine özenen bir firma ile çalışmak isterseniz bizleri hemen arayabilirsiniz.

brand

Temizliğin Yaşam Kalitesi...
Nisa Sosyal Hizmetler

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres: Yakuplu Cad. No:6/122 Hasırcılar Rezidans
İstanbul / Beylikdüzü

Tel: 0212 876 28 43

Mail: info@nisasosyalhizmetler.com

Mail Aboneliği

Firmamız hakkında gelişen yeniliklerden ilk siz haberdar olun.